16 October 2018

  • Doświadczenie i profesjonalizm

  • Zwierzęta to nasza pasja !

dlaczego my?

Zaufanie klientów – mamy ponad 1000 stałych klientów, dziękując za zaufanie jednocześnie obiecujemy utrzymywać stale wysoki poziom naszych usług.

Profesjonalizm – osoby pracujące w naszym salonie, robią to co lubią, stale podnosimy swoje kwalifikacje, jesteśmy profesjonalnymi groomerami i odpowiadamy za swoją pracę.

Doświadczenie – Dobry groomer zaczyna się od 1000 ostrzyżonych psów – Mamy na swoim koncie znacznie więcej ostrzyżonych psów i kotów – to daje doświadczenie pracy z praktycznie każdą rasą, z psami agresywnymi, z psami lękliwymi – słowem doświadczenie to klucz w tej pracy.

Uczciwość – rzetelnie informujemy o tym co umiemy a od czego specjalistami nie jesteśmy – np. nie jesteśmy specjalistami od przygotowywania psów do wystaw i nie raz już odesłaliśmy klienta do specjalisty w danej rasie – właśnie dlatego, że uważamy uczciwe podejście do klienta za klucz do osiągnięcia sukcesu. W dodatku jeżeli ktoś twierdzi, że jest specjalistą w każdej możliwej dziedzinie to prawdopodobnie ma bujną fantazję 😉

Program bezstresowego strzyżenia – to metoda pracy z psami kładąca nacisk na komfort psów, dołożenie starań by pies nie był zestresowany podczas zabiegu, w końcu to program przyzwyczajania do zabiegów, który oferujemy każdemu klientowi oczywiście za darmo.

Program lojalnościowy – Zapytaj się o kartę stałego klienta, która daje możliwość otrzymania zniżek za kolejne wizyty. Dodatkowo dla stałych klientów oferujemy darmowe usługi pomiędzy wizytami takie jak:
– obcinanie pazurów
– wyciąganie kleszczy,
– higieniczne podcięcie pod ogonem,
– czyszczenie uszu lub okoli oczu.

Atmosfera – każdy pies u nas dostanie smakołyka, nie jesteśmy smutnymi ludźmi pracującymi z psami za karę, u nas pies może wszystko obwąchać, pobawić się z innymi psami – często psy do nas same ciągną:)