16 October 2018

  • Doświadczenie i profesjonalizm

  • Zwierzęta to nasza pasja !

Ruby to około 10 miesięczna suczka średniej wielkości.

Mimo, że nie ma jeszcze roku jej dotychczasowe życie było koszmarem. Trzymana w zamknięciu – w piwnicy przez alkoholika, którego suczka w ogóle nie obchodziła… Z dnia na dzień traciła wiarę w człowieka. Na szczęście w porę znalazła się obok niej wspaniała osoba, która w odpowiednim momencie interweniowała, zabezpieczyła sunię i przekazała pod opiekę fundacji.

Ruby początkowo była dość nieśmiała. Obecnie z każdym dniem coraz bardziej się otwiera. Już teraz widzimy, że ma swój indywidualny charakter. Bardzo docenia czas, który się jej poświęca. Lgnie do człowieka, lubi się przytulać, rozdawać buziaki i być blisko. Uwielbia spacerować! Bardzo dobrze chodzi na smyczy i mimo lekkiego stresu, potrafi podróżować w samochodzie. Ze względu na jej przeszłość i miejsce, w którym przebywała zdarzają się jeszcze wpadki z zachowaniem czystości.

To naprawdę bystra, energiczna i skoczna sunia. Jak przystało na „psiego nastolatka” w jej wieku wymaga nauki i uwagi ze strony człowieka. Zdecydowanie będzie idealnym przyjacielem dla osób, które chcą i lubią robić z psem coś więcej niż krótki spacer wokół bloku. Ruby jest zaszczepiona, odrobaczona i zachipowana. Przed adopcją zostanie jeszcze wysterylizowana. Warunkiem adopcji jest pozytywne przejście procedury przedadopcyjnej.

MORN zastrzega sobie prawo do wyboru najodpowiedniejszego domu dla Ruby.

Kontakt w sprawie adopcji: tel: 509 508 074 | ka_paulina@o2.pl

 

Ruby – przed wizytą w naszym salonie