16 October 2018

  • Doświadczenie i profesjonalizm

  • Zwierzęta to nasza pasja !

Pies

Nasz główny klient, dlatego staramy się dbać o niego jak tylko możemy. Poniżej informacje dotyczące tego co u nas można dostać dla psów.

Karmy dla psów – sprzedajemy przede wszystkim BARF (ale o tym więcej na podstronie BARF), z karm suchych mamy Royal Canin, Purina, Bento Kronen Versele-Laga, Britt z karm mokrych mamy Animonde oraz Versele-Laga. Darmo doradzimy co do diety, suplementów czy innych aspektów żywieniowych. To między innymi my współtworzymy stronę www.dietapsa.pl

Zabawki – staramy się mieć wszelkiego rodzaju zabawki od piszczących gumowych, po rzez piszczące pluszaki, piłki, sznurki, friizbi aż do zabawek interaktywnych jak kule smakule czy KONG. Proszę pamiętać, że każdy pies ma inne potrzeby w zabawie i inne zabawki będą go cieszyły.

Akcesoria – smycze, obroże, szelki, kagańce, kantary, legowiska,  – staramy się wybrać najlepszych producentów – np. źle zszyte smycze często się prują i tylko nieliczni producenci zwracają na to uwagę. Doradzimy w odpowiednim dobraniu artykułu dla potrzeb psa, powiemy jakie plusy i minusy są w przy smyczach rozciąganych czy noszeniu szelek. (Oczywiście nie mamy kolczatek i obroży elektrycznych!!!)

Szczotki – tak mówiąc żartem czy w każdym sklepie sprzedawca wie jaka jest różnica między wyczesaniem, rozczesaniem i uczesaniem? 😉 U nas klient dowie się do jakiej sierści i do jakiego zabiegu jaka szczotka jest najlepsza. Podpowiemy jak rozprawić się z kołtunami, co potęguje ich tworzenie się, co zrobić z najbardziej leniącymi się pieskami.

Książki – jest ich bardzo dużo na rynku, niestety większość z nich jest beznadziejna bo napisane są w nich głupoty np. o dominacji albo jest małowartościowa bo większość z informacji w nich zawartych można znaleźć w internecie. Każdą książkę jaką mamy w salonie, ktoś z nas przeczytał i wie czy warto kupić czy nie (kilka książek leży u nas od 5 lat bo nie warto ich kupować i odradzamy klientom – hmm to chyba mało biznesowe podejście;)

Ubrania – jak zimno lub mokro to część właścicieli psów ubiera swoje psiaki w ubranka. Zamówiliśmy od naszej koleżanki krawcowej własną linie ubranek specjalnie zaprojektowaną głównie ze względu na funkcjonalność – np. kwestia zapięcia, kwestia odpowiedniego wycięcia dla samców tam gdzie trzeba itp;). Osobną kwestią są opatrunki operacyjne i kołnierze, które również mamy w sklepie.

Kosmetyki – szampon, który pielęgnuje od tego który tylko czyści trochę się różni, a jeszcze bardziej różnią się szampony insektobójcze. Mamy też świetne odżywki, które nadają niesamowity zapach naszemu pieskowi i co ważne ten zapach psu nie przeszkadza. Są pudry pomagające trymować, są nawet perfumy – wszystko w naszym sklepie.

Preparaty – na pchły, na kleszcze, pomagające rozczesać kołtuny, myjące okolicę oczu, czyszczące uszy – te i jeszcze kilka innych znajdą Państwa u nas w raz z fachowym wytłumaczeniem co jak działa i jak należy stosować.