16 October 2018

  • Doświadczenie i profesjonalizm

  • Zwierzęta to nasza pasja !

O nas

Salon Perros powstał na początku 2008 roku, założony przez nas czyli Maksa Gibesa i Michała Czubę. Pomysł pojawił się rok wcześniej na ognisku, kiedy to wymyśliliśmy, że możemy połączyć zainteresowania z pracą.

Każdy z nas miał zawsze coś do czynienia ze zwierzakami, jak nie psy to gołębie, jak nie gołębie to szczurki lub myszki albo wąż albo konie. Obydwaj wcześniej robiliśmy różne rzeczy w życiu, pracowaliśmy w różnych branżach ale łączyło nas zamiłowanie do zwierząt i chyba gdzieś siedząca głęboko myśl, że właśnie ze zwierzętami chcemy pracować. Dziś prócz przyjaźni łączy nas Perros – nasze wspólne dziecko.

Perros to centrum zoologiczne oferujące wiele usług dla Państwa zwierząt. Perros to pewna idea prowadzenia biznesu – nie chcemy i nie będziemy zarabiać kosztem zwierząt. Perros to miejsce gdzie zwierzak i jego potrzeby są dla nas na równi ważne z zadowoleniem klienta.

Chcemy rozwijać swoje umiejętności, chcemy podnosić jakość naszej pracy, chcemy rozszerzać zakres oferowanych usług. Dzięki temu, że dla nas praca jest równocześnie naszym hobby to nam się po prostu chce.

Perros to również pomaganie zwierzętom, zarówno tak prywatnie (jesteśmy wolontariuszami) jak i po przez propagowanie fachowej wiedzy o zwierzętach, propagowanie świadomych wyborów w kupnie i wychowaniu zwierząt, pomoc w różnych akcjach charytatywnych.

 

Michał Czuba – z wykształcenia politolog i dyplomowany zoofizoterapeutą. Na swoim koncie posiada  kilka tysięcy ostrzyżonych psów. Ma dwie suczki Mili i Lagertha (które często możecie spotkać w naszym salonie).

Nasi groomerzy:

Klaudia i Sara