16 October 2018

  • Doświadczenie i profesjonalizm

  • Zwierzęta to nasza pasja !

Serdecznie zapraszamy na kursy strzyżenia psów organizowane przez

Szkołę Groomingu Perros.

Wszystkie informacje na stronie szkolagroomingu.pl.

Dlaczego nasz kurs groomingu?

Grooming to zajęcie manualne – przede wszystkim trzeba ćwiczyć i mieć dużo kontaktu z psem.

– Nasz kurs groomingu oferuje aż 4 tygodnie pracy z psem, podczas gdy inne 2 tygodnie, a czasem nawet 1 tydzień – zastanów się, czy w 2 tygodnie da się popracować przy wszystkich popularnych rasach psów przynajmniej po kilkanaście razy, żeby dobrze zapamiętać?

– Nasz kurs strzyżenia psów to maksymalnie 2 kursantów, podczas gdy na innych bywa nawet po 5 kursantów. Wyobraź sobie tłok przy małym stole groomerskim – Ty i 4 innych kursantów i instruktor groomingu. Ile razy dotkniesz psa, ile razy będziesz mieć możliwość strzyżenia czy czesania?

– Cena? 3000 zł netto – pamiętaj, że dostajesz za tą cenę aż miesiąc pracy z psami w maksymalnie dwuosobowej grupie.

– Nasz kurs prowadzą osoby z wieloletnim doświadczeniem – ile się nauczysz od kogoś, kto miesiąc temu, a nawet rok temu otworzył salon i już robi kursy?

– My sami startowaliśmy od zera, umiemy Ci podpowiedzieć dużo o tym, jak zdobyć klientów i jak z nimi rozmawiać, co kupić do salonu, jak prowadzić sklep zoologiczny. Ta wiedza jest niezbędna, by osiągnąć sukces.

– Dajemy wiedzę nie tylko o groomingu i prowadzeniu salonu i sklepu zoologicznego, ale i o zachowaniu psa, nasi instruktorzy to doświadczeni i wyedukowani behawioryści. Samo doświadczenie to nie wszystko liczy się jeszcze fachowa wiedza, dzięki której możesz zyskać uznanie w oczach klientów.

– Może to nieistotne dla samej jakości kursu, ale dużo mówi o naszym podejściu do psów. Na co dzień działamy jako wolontariusze w krakowskim schronisku, zbieramy i kasę i dary rzeczowe dla fundacji pomagających psom, przygarnięte psy ze schroniska czy z domów tymczasowych obsługujemy za darmo, w sklepie nie mamy kolczatek, karm na wagę czy tanich „karm marketowych”, które bardziej niż karmią, to trują nasze psy.

W końcu u nas zawsze panuje super atmosfera, jest wesoło i przyjaźnie. Jesteśmy elastyczni co do terminów czy wypadków losowych, np. gdy zachorujesz, to Ci zaliczka nie przepadnie, tylko przepiszemy Cię na inny termin.

Słowem warto wybrać nas:)