17 October 2018

  • Doświadczenie i profesjonalizm

  • Zwierzęta to nasza pasja !

inne zwierzęta

Oczywiście nie zapominamy o innych zwierzakach, sami je mamy lub  mieliśmy (Michał ma ptactwo rozmaite a Maks miał szczurki Darię i Viki a wcześniej dwa bezimienne węże). Dlatego staramy się mieć artykuły dla różnych zwierząt.

Nie mamy żywych zwierząt na sprzedaż – kiedyś mieliśmy i to był błąd, dziś wiemy, że hodowanie zwierząt w sklepie nie jest najlepsze. Odradzamy również kupowanie żywych zwierząt w sklepach zoologicznych, szczególnie tych wielkich gdzie przypadkowi pracownicy mają sporadyczny kontakt ze zwierzętami. Już nawet nie mówiąc o tym, że te zwierzęta bywają drażnione, nie zawsze jest właściwa kontrola urodzin itd. Zachęcamy gorąco do kupowania od hodowców najlepiej zrzeszonych w klubach hodowców.

Ptaki – mamy karmy, kolby, klatki, piaski i w zasadzie każdy towar jaki sobie klient zamówi a my jesteśmy wstanie sprowadzić.

Gryzonie – I tu oferujemy akcesoria takie jak klatki, karmy, kolby, kołowrotki, hamaki, domki, dziuple, żwirki, siano, trociny i inne niezbędne dla hodowania zwierząt rzeczy. Nasza wiedza w tym temacie nie jest może tak duża jak np w temacie psów czy gołębi ale jednak staramy się umieć odpowiedzieć na najważniejsze pytania.

Rybki – to nasz słaby punkt mamy zaledwie kilka pokarmów dla nich ale dla każdego klienta jesteśmy wstanie sprowadzić każdą rzecz (niemal każdą), lub na stałe wprowadzić konkretny asortyment do sklepu.