16 October 2018

  • Doświadczenie i profesjonalizm

  • Zwierzęta to nasza pasja !

Dlaczego warto wybrać Salon Perros?

Perros to sprawdzona marka – skoro utrzymaliśmy się na rynku to oznacza, że dużo osób nam zaufało, nasi stali klienci są najlepszą rękojmią dobrych usług. Szczególnie, że jak uczy doświadczenie w kwestiach tak ważnych jak nasze zwierzęta najczęściej nasi klienci trafiali do nas z polecenia a znacznie rzadziej zachęceni reklamą.

Perros to firma łącząca pracę z zainteresowaniami. Nikt kto u nas pracował albo pracuje nie robi tego przez przypadek albo jako dodatkowe zajęcie na wakacje. Traktujemy swoją pracę poważnie i dlatego chcemy się rozwijać.

Perros to idea prowadzenia biznesu, której celem jest prócz kwestii zarobkowych również a może przede wszystkim dobro zwierząt. Dlatego opracowaliśmy program bezstresowego strzyżenia psów, dlatego u nas nie ma kolczatek, dlatego u nas nie ma karmy na wagę, dlatego nasz hotel dla psów nie ma kilkudziesięciu boksów itd. itd. Być może moglibyśmy więcej zarobić mając inne podejście ale my po prostu kochamy zwierzęta.

Perros to także chęć pomocy zwierzakom, po przez fundację,  wolontariat w schronisku, zbiórki w salonie, wizyty szkołach i przedszkolach z wykładami, oraz zniżki dla psów adoptowanych itd. Wybierając nas pomagasz przetrwać firmie, która pomaga zwierzętom, a nie tylko na nich zarabia.

To tylko kilka powodów dlaczego warto nas wybrać 🙂

Poniżej linki do informacji linki do podstron „dlaczego my” poszczególnych usług jakie oferujemy oraz opinie o tych usługach:

Dlaczego warto wybrać:

– nasz sklep, 

– nasz salon,

– nasz kurs strzyżenia psów– opinie o kursie

– dlaczego BARF,