17 October 2018

  • Doświadczenie i profesjonalizm

  • Zwierzęta to nasza pasja !

Dlaczego my?

W naszym sklepie pracują osoby, które od lat zajmują się zwierzętami i zoologią na różny sposób. Sara jest zootechnikiem. Michał jest zoo fizjoterapeutą, prócz tego jest członkiem władz klubu hodowców gołębi i sam hoduje różne ptaki, Klaudia przyszły technik weterynari. Ola zootechnik. – to wszystko po za tym, że od lat pracujemy w sklepie zoologicznym i jako groomerzy.

Czemu warto wybrać nasz sklep zoologiczny? Czemu warto wybrać Perros?

Rzetelność – chcielibyśmy by ta cecha nas wyróżniała, staramy się zrobić to co klient sobie życzy, towar mamy taki jakiego chcą klienci, jeżeli czegoś nie mamy to zamówimy, jeżeli o czymś zapominamy to dowieziemy do domu.

Fachowe doradztwo – nie raz ktoś pyta o szczotkę dla swojego psa, czy ktoś kto nigdy nie czesał czy nie trymował psa dobrze doradzi? Nie raz słyszeliśmy od naszych klientów, że krople na kleszcze nie działają – pytamy czy sprzedawca wyjaśnił jak należy je stosować – słyszymy, że nie – to właśnie różnica – my staramy się wiedzieć jak najwięcej o tym co sprzedajemy i na życzenie klienta opowiedzieć o tym.

Jakość – Nie mamy karmy na wagę, nie mamy tzw. tanich karm marketowych. To czasem utrudnienie dla klientów ale wychodzimy z założenia, że w sklepie powinno być to co dla psa najlepsze – a karma sprzedawana na wagę wietrzeje i pełno w niej roztoczy magazynowych, które mogą mieć zły wpływ na zdrowie.

Odpowiedzialność – Nie można u nas kupić kolczatki, nie można u nas kupić obroży elektrycznej. To ma swoje głębokie uzasadnienie naukowe – te akcesoria źle działają na psy o czym więcej można poczytać w naszym dziale z artykułami. Nie sprzedajemy i nie będziemy sprzedawać akcesoriów, które uważamy za nieodpowiednie dla zwierząt.

Porady – behawioralne, treningowe, dietetyczne, fizjologiczne, kosmetyczne – w czasie zakupów rozmawiamy o wszystkim, dzielimy się naszą wiedzą z klientami. Jeżeli ktoś szuka czegoś konkretnego – pomagamy – mamy szerokie znajomości. Słowem u nas zawsze można się nagadać dowoli:)

I najważniejsze, u nas za ladą nie siedzi smutna pani albo smutny pan, każdy zwierz zostanie pogłaskany, dostanie smakołyka, może sobie wszystko obwąchać a jak jest Mili to się z nią pobawi – słowem świetna Atmosfera!